Na oprawdowou lásku si musíš počkat, někdy i celý žiwot a nedočkáš se............

Jára Zikmund

25. září 2009 v 17:53 | EmO.sEd.HeArT |  My FrIeNdS 4ever
Suprovej kamarád chodily jsme kdysy spolu na lezení.Když jsem byla ve 3. tak jsem ho mocinky moc milovala furt se mi o něm zdálo...Když jsem byla ve 4. tam s nim začal chodit Dan Decastro toho jsem taky milovala..Fotku Dana už bohužel nemám..Když jsem byla v 5. Tak tam Dan přestal chodit Jára tam ještě chodí.Ale jiný den.Newm jestli ho ještě chci ale i kdyby tak to nebude jako dřív.(Do školy spolu nechodíme)
Zážitky z lezení:Co si pamatuju bude to spřeházený..Vždycky jsem se styděla na něj promluvit ale jednou jsem se odvážila když byl na lavičce tak sem se ho zeptala estli semnou bude kamarádit a on že jo a pak i dana on nevěděl ale nakonec jo..od tý doby sme si říkaly Ahoj....Když tam byl eště Dan tak spolu seděli na lavičce a já se houpala na žebříku a najednou se otočim a vidim jak obě hlavy koukaj na mě jen co si toho všimly tak je rychle daly zpátky...a nebo myslim sem byla ve čtverce tak sem Járovi dala prsten a on asi 8. střed nepřišel.....a nebo jsem šla do šatny a dojdu tam kde se zouvá a najednou se ocitnu proti němu....a nebo jsem s nima ležela na žíněnce a kecala s nima byla jsem jak v sedmim nebi...vždycky když ležely na žíněnce tak sem si lehla k nim..
Vždycky jsem chtěla snima lést třeba přidávačku ale martin že ne že neumim tak dobře líst...ale jednou jim řek at lezou semnou ale oni stejně lezli sami...Když sem byla v 3. tak na lezení chodila semnou i Anet a ta Járu vidě na vlastní oči a líbil se jí tam jeden kluk Ada Žáček...Jednou když sem se zeptala martina jestli mi zavolá Járu tak martin na mě:Tady se někomu Jarouš líbí a od tý doby ví že ho chci.. tak mi ho zavolal a on mi vzkázal že má jinou........Vypadá to že to Neni jiný
Asi ho furt MILUJU!!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama